İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ
Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz,
Hayra vesile olan,
Bizi aldatan

İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ
Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz,
Hayra vesile olan,
Bizi aldatan
  • Haberler

CEMİL PASLI AİLENİN ÖNEMİNİ ANLATACAK

Cemil PASLI Cemil PASLI

Sivas İmam Hatipliler Derneği yen bir konferansa daha ev sahipliği yapacak. Dernek tarafından düzenlenen konferansa konuşmacı olarak Aile Uzmanı Eğitimci Cemil Paslı katılacak.
Sivas İmam Hatipliler Derneği Başkanı Abdussamet Şimşek, dernek olarak sosyal ve kültürel etkinliklere önem verdiklerini belirterek, sevgi ve mutluluk üzerine yeni bir konferansa daha ev sahipliği yapacaklarını söyledi.
Yapılan panel ve konferansların aileler açısından çok önemli olduğunu dile getiren Şimşek, “Sivas İmam Hatipliler Derneği olarak aile eğitimleri üzerine panel , seminer ve konferanslar düzenledik. Dernek olarak aile eğitimlerine çok önem veriyor ve bu alanda etkin çalışmalar yapmaya gayret gösteriyoruz. 
Bu kapsamda 28 Kasım Cumartesi günü akşam saat 19.00’da Öğretmen evinde Aile Uzmanı –Eğitimci Cemil Paslının katılımı ile bir konferans düzenleyeceğiz. Sevgi ve Mutluluğun Yeşerdiği yer olan Aile üzerine yapılacak olan konferansa tüm halkımız davetlidir”dedi..

DUYURU PANOSU

Genel Kurul Yapıldı

2016-2017 Genel Kurulumuz Yapılmıştır. Yeni yönetim kurulumuz oluşturularak yeni hizmet dönemimiz planlanarak devam etmektedir.

Resmi Web Sitemiz Yenilendi

Web Sitemiz yenilendi sizlere daha iyi hizmet vermek, derneğimiz hakkında cereyan eden gelişmeleri sizlere daha hızlı aktarabilmek için web sitemizi yeniledik. Gelişen teknoloji ile birlikte iletişim artık daha kolaylaştı bu nedenle her an bizden detaylı bir şekilde haberdar olmanız için sizlere kalitali hizmet verebilmek ve gelişmelerden haberdar etmek amacı ile web sitemiz yenilenmiştir.

REKLAM SİZİ DAİMA İLERİYE GÖTÜRÜR

İletişim Bölümümüzden bizlere ulaşarak reklam tarifeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Reklam vermek firmanızın hızlı gelişmesine  yardımcı olur..

ÖNDER TANITIM VİDEO

VİDEO GALERİ

Resim Galerisi