İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ
Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz,
Hayra vesile olan,
Bizi aldatan

İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ
Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz,
Hayra vesile olan,
Bizi aldatan
  • Haberler

İmam Hatipliler Derneği Satranç Turnuvası

İmam Hatipliler Derneği Satranç Turnuvası düzenledi. Çok sayıda katılımın olduğu bir turnuva düzelyen İmam Hatip Derneği santranç sporunun önemi ve kişisel gelişimde etkilerinden bahsetti.

Sporun her alanına ilgi duyulması gerektiğini belirten dernek yönetimi gençlerin zamanlarını faydalı etkinliklerle geçirerek sosyal gelişimlerinin kaliteli bir seviyeye ulaşmalarını hedeflediklerini belirtti. Spor kişisel gelişimde önemli rol oynadığını aynı zamanda spor vesilesi ile birlikteliğin beraberliğin kardeşliğin tatlı kapışmaların topluma sosyal anlamda değer kattığını bunun süreklilik arz ederek devam ettirilmesi gerektiğini savunuyoruz etkinliklere çok yönlü şekilde devam edeceklerini beyan ettiler..

DUYURU PANOSU

Genel Kurul Yapıldı

2016-2017 Genel Kurulumuz Yapılmıştır. Yeni yönetim kurulumuz oluşturularak yeni hizmet dönemimiz planlanarak devam etmektedir.

Resmi Web Sitemiz Yenilendi

Web Sitemiz yenilendi sizlere daha iyi hizmet vermek, derneğimiz hakkında cereyan eden gelişmeleri sizlere daha hızlı aktarabilmek için web sitemizi yeniledik. Gelişen teknoloji ile birlikte iletişim artık daha kolaylaştı bu nedenle her an bizden detaylı bir şekilde haberdar olmanız için sizlere kalitali hizmet verebilmek ve gelişmelerden haberdar etmek amacı ile web sitemiz yenilenmiştir.

REKLAM SİZİ DAİMA İLERİYE GÖTÜRÜR

İletişim Bölümümüzden bizlere ulaşarak reklam tarifeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Reklam vermek firmanızın hızlı gelişmesine  yardımcı olur..

ÖNDER TANITIM VİDEO

VİDEO GALERİ

Resim Galerisi