İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ
Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz,
Hayra vesile olan,
Bizi aldatan

İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ
Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz,
Hayra vesile olan,
Bizi aldatan
  • Haberler

İmam Hatipliler Zara'da Toplandı

Hatip Liselerinde ve ortaokullarında okuyan ve bu okullardan mezun olanların karşılaştıkları sorunlar, sıkıntılar ve çözüm yolları konusunda ve bundan sonra yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapıldı.

 

Toplantıya Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz, İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Sami Şahin, Zara ilçe Milli Eğitim Müdürü Halil Kurt, Müftü Yardımcısı Mehmet Şahin, Milli Eğitim Şube Müdürleri Harun Kaya, Mustafa Mücahit, ilçe müftüleri, imam Hatip lise ve ortaokul müdürleri , İmam Hatipliler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri katıldı

Dernek Başkanı Samet Şimşek, katkılarından ve ev sahipliğinden dolayı Zara Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Tahir Günay’a plaket verirken, bir sonraki istişare toplantısının ise Kangal’da yapılmasına karar verildi

Toplantıya katılanların önerileri doğrultusunda konuşulan konular İmam Hatipliler Derneği yönetimi tarafından rapor haline getirilerek, İmam hatiplilerin çatısı olan ÖNDER’in 16-17 Mayıs tarihleri arasında İzmirde yapacağı toplantıya sunulacağı ifade edildi..

DUYURU PANOSU

Genel Kurul Yapıldı

2016-2017 Genel Kurulumuz Yapılmıştır. Yeni yönetim kurulumuz oluşturularak yeni hizmet dönemimiz planlanarak devam etmektedir.

Resmi Web Sitemiz Yenilendi

Web Sitemiz yenilendi sizlere daha iyi hizmet vermek, derneğimiz hakkında cereyan eden gelişmeleri sizlere daha hızlı aktarabilmek için web sitemizi yeniledik. Gelişen teknoloji ile birlikte iletişim artık daha kolaylaştı bu nedenle her an bizden detaylı bir şekilde haberdar olmanız için sizlere kalitali hizmet verebilmek ve gelişmelerden haberdar etmek amacı ile web sitemiz yenilenmiştir.

REKLAM SİZİ DAİMA İLERİYE GÖTÜRÜR

İletişim Bölümümüzden bizlere ulaşarak reklam tarifeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Reklam vermek firmanızın hızlı gelişmesine  yardımcı olur..

ÖNDER TANITIM VİDEO

VİDEO GALERİ

Resim Galerisi