İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ
Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz,
Hayra vesile olan,
Bizi aldatan

İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ
Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz,
Hayra vesile olan,
Bizi aldatan
  • Haberler

İ.H.L. Kuruluşunun 50. Yılını Kutluyor..

Sivas İmam Hatip Lisesinin kuruluşunun 50. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul sonrasında yeni bir yönetim oluşturarak çalışmalarına devam eden dernek yönetimi, İmam Hatip Lisesinin 50. yıl etkinliklerinde yapılacak faaliyetler hakkında bilgi verdiler..

Dernek binasında basın toplantısı düzenleyen İmam Hatipliler Derneği Başkanı Abdussamet Şimşek, 50. yıl münasebetiyle bir dizi etkinlikler yapacaklarını ve her ay bir program düzenleyeceklerini söyledi.İlk olarak müftüler ve İmam Hatip Lisesi Müdürlerinin katılımı ile istişare ve değerlendirme toplantısı yaptıklarını dile getiren Şimşek, 24 Şubat tarihinde ise panel düzenleyeceklerini belirtti.Şimşek, “İmam Hatipliler Derneği olarak Sivas İmam Hatip Lisesinin 50. yıl dönümünü bir dizi etkinlik ve programla kutlayacağız. Her ay bir etkinliğe yer vereceğiz. Şu an itibariyle kitap, albüm ve CD çalışması başlattık. Bu konuda elinde orijinal bilgi, belge, fotoğraf ve anıları olanların derneğe  veya internet sitemiz aracılığı ile ulaştırmasını arzu ediyoruz. Nisan ayı içerisinde bir vefa programı tertip edeceğiz. Mayıs ayında merkez ve ilçe İmam Hatip Liselerinin katılımı ile hadis yarışması yapılacak. Haziran ayında gezi tertip edilecek. 15 Temmuz tarihinde ise tüm mezunların katılımı ile 5. İmam Hatipliler Buluşmasını Paşabahçede gerçekleştireceğiz. “dedi

SİVASA YENİ BİR İMAM HATİP KAZANDIRIYOR.

DUYURU PANOSU

Genel Kurul Yapıldı

2016-2017 Genel Kurulumuz Yapılmıştır. Yeni yönetim kurulumuz oluşturularak yeni hizmet dönemimiz planlanarak devam etmektedir.

Resmi Web Sitemiz Yenilendi

Web Sitemiz yenilendi sizlere daha iyi hizmet vermek, derneğimiz hakkında cereyan eden gelişmeleri sizlere daha hızlı aktarabilmek için web sitemizi yeniledik. Gelişen teknoloji ile birlikte iletişim artık daha kolaylaştı bu nedenle her an bizden detaylı bir şekilde haberdar olmanız için sizlere kalitali hizmet verebilmek ve gelişmelerden haberdar etmek amacı ile web sitemiz yenilenmiştir.

REKLAM SİZİ DAİMA İLERİYE GÖTÜRÜR

İletişim Bölümümüzden bizlere ulaşarak reklam tarifeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Reklam vermek firmanızın hızlı gelişmesine  yardımcı olur..

ÖNDER TANITIM VİDEO

VİDEO GALERİ

Resim Galerisi